Hakkımızda

Avukat Veli SAVUN

Savun Hukuk Bürosu Kurucusu

Savun Hukuk Bürosu Avukat Veli SAVUN tarafından kurulmuştur. Uzman kadrosu ile 5 yıla yakın süredir müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde kurulan Savun Hukuk Bürosu İstanbul başta olmak üzerine müvekkillerine 81 ilde hizmet verebilmektedir.

Forex davaları ve boşanma (çekişmeli-anlaşmalı) başta olmak üzere icra hukuku ,iş hukuku, miras hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, idare hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, kat mülkiyeti ve gayrimenkul hukuku, sözleşmeler ve borçlar hukuku alanları ağırlıklı olmak üzere dava ve dosya takibi ile; ortak sağlık güvenlik birimleri, site yönetimleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerde danışmanlık hizmeti vermektedir.


KORUYUCU HUKUK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Müvekkillerinin yararını her zaman en üstte tutan Savun Hukuk Bürosu; uyuşmazlık öncesi sağladığı danışmanlık hizmeti ile mevcut risklerin en aza indirgenmesini hedeflemekte ; olaya uygun en güncel mevzuat ve yüksek yargı kararlarını tarayarak müvekkillerine en uygun hukuki yol ve çözümü sağlamaktadır.


Çalışma Alanlarımız

Rate this page