Ekibimiz

Savun Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Mevcut kadromuzda avukatlarımız ön planda tutulmuştur. Arka planda emeklerini hiçe sayamayacağımız sekreterimiz, koordinatörümüz ve icra takip elemanlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Av. Veli SAVUN

Kurucu Avukat

Avukat Veli SAVUN Marmara Hukuk Fakültesi mezunudur. Savun Hukuk bürosu kurucusudur. Boşanma ve aile hukuku, forex davaları ve foreks kaynaklı ceza davaları, bilişim hukuku, icra hukuku, iş hukuku başlıca uzmanlık alanları olup hukukun her alanında hizmet vermektedir. 2022 yılında yapılacak olan arabuluculuk sınavına katılmaya 5 yıllık kıdemi nedeni ile hak kazanmıştır.

Av. Musa YILMAZ

Ortak Avukat

Avukat Musa YILMAZ Marmara Hukuk Fakültesi mezunudur. Bir çok ticari alanda tecrübe sahibi olup özellikle iş hukuku, SGK mevzuatı, milletler arası özel hukuk, idare hukuku konusunda çalışmalar yürütmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Stj. Av. Dilara EKİNCİ

Stajyer Avukat

Stj. Avukat Dilara Ekinci, Kadıköy Adalet Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’na devam etmiş ve buradan yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Sonrasında DGS’ye girerek Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır. Burada 1 yıl Almanca hazırlık okuduktan sonra yatay geçişle Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne geçmiş ve buradan onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Kendisi aynı zamanda Anadolu Üniversite’si Kamu Yönetimi lisans diplomasına sahiptir. Halihazırda büromuzda staj yapmakta olan Dilara Ekinci Almanca bilmekte ve medeni hukuk, miras hukuku, tüketici hukuku, icra ve iflas hukuku ve ceza hukuku ile ilgilenmektedir.

Rate this page